א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

חידוש דלת כניסה

דלת כניסה היא אחד הפריטים בבית שאנשים בדרך כלל לא חושבים לשפץ, לחדש או להחליף. ישנם אפילו לא מעט אנשים שלא מקדישים מחשבה מרובה על כל מה שקשור לדלת. יהיה זה נכון לומר שלדלת יש תפקיד חשוב מאד מעבר לסגירה או פתיחה של הבית או הדירה. הדלת יכולה ואמורה להוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב של כלל הדירה ולכן אם אין היא מתאימה לעיצוב הנוכחי כדאי לחשוב על חידוש דלת כניסה. את החידוש ניתן לבצע באמצעות אמצעים זמינים ולא יקרים ותוך מספר שעות הדלת תיראה אחרת לגמרי.


חידוש דלת כניסה יכול להתבצע על ידי צביעת הדלת או הדבקה של טפט משני הצדדים שלה. היתרון הגדול בחידוש בדרך זו הוא שניתן להצמיד שני טפטים שונים על שני צידי הדלת באופן כזה שהטפט יתאים את הדלת לעיצוב באזור שבו הדלת נמצאת. הרי מצד אחד יש את הבית ואת אזור הכניסה ומהצד השני יש את חדר המדרגות או לובי הקומה. מדובר בשני אזורים מתחום העיצוב שייראו שונה זה מזה באופן מהותי ולכן חשוב להתאים את הטפט או המדבקה לעיצוב של אזורים אלה.

מי יכיול לבצע חידוש דלת כניסה?

כמו בכל נושא הקשור בעיצוב פנים ועיצוב הבית גם כאשר רוצים לבצע חידוש דלת כניסה כדאי לפנות אל מי שמומחה בתחום ויוכל לתת סיוע לפני, במהלך וגם אחרי שיסתיים הפרויקט. חברת א.ב. דלתות הינה חברה מקצועית, אמינה ו-וותיקה המציעה שלל שירותים הקשורים בדלתות ומנעולים ומעסיקה אנשי מקצוע מעולים ומנוסים שיוכלו לסייע ולתת ייעוץ ושירות בנושא של חידוש דלת כניסה, כמו גם בתחומים אחרים הקשורים בענף המנעולנות. גם אתם מוזמנים לפנות ולקבל שירות מצוין.

להזמנות חייגו 0545560888 אוראל


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.טואול - בניית אתרים