א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

טפטים לדלתות

דלת היא פריט עיצובי שלא בקלות אנשים מעדיפים להחליף או לקנות חדשה. מי שלא מעוניין להשקיע בבחירת דלת יקרה אך כן חשוב לו שהדלת תהיה מעוצבת, יפה ומעניינת - יכול לקנות טפט לדלת, להצמיד אותו על פי ההוראות ובכך להשיג בקלות, בזול ובמהירות דלת מעוצבת, עדכנית ואופנתית. כיום ישנם דגמים רבים של טפטים לדלת כך שאפשר לבחור מה שרוצים ומה שמתאים ואפ לאחר זמן מה כבר לא אוהבים את העיצוב - אפשר באותן קלות ומהירות להחליף טפט לדלת כניסה באחד אחר.


טפט לדלת הוא בדיוק מה שצריך כדי לשנות את המראה והעיצוב הנוכחיים של הדלת מבלי להשקיע כסף רב או התחייבות לדלת שלא בטוח שתישאר לעד. בנוסף לכך, טפטים לדלת הם הפתרון המושלם עבור מי שגר בדירה שכורה וגם אם היה רוצה - לא יכול להחליף את הדלת באחרת. באמצעות טפט לדלת כניסה הוא יכול להגשים את החלום של שינוי מראה הדלת וכאשר יעזוב את הדירה - יוכל להסיר את הטפט בקלות ובמהירות והדלת תחזור למצבה הקודם.

איך לבחור טפט לדלת?

כאשר מחליטים על הדבקת טפט על דלת הכניסה לבית צריך לחשוב על כמה משתנים חשובים - עיצוב סביבת הכניסה, שילוב עיצוב הדלת עם שלט הכניסה והמשפחה וכמובן טעם אישי. ישנם טפטים לדלת שלא ימצאו חן בעיני חלק מהאנשים, לעומת אחרים שיתאימו בדיוק לעיצוב קיים. טפט לדלת כניסה יכול להפוך את כל המראה של הדלת וסביבת הכניסה לבית לשונים ממה שהיו וכדאי להקדיש לכך מחשבה מעמיקה. את הטפט ניתן להדביק לבד או לבקש שירות מחברה העוסקת בתחום זה, כמו חברת א.ב. דלתות, חברה מקצועית ואמינה בעלת מוניטין וניסיון רבים ומעולים.

להזמנות חייגו 0545560888 אוראל


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.logo בניית אתרים