א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

טפט לדלת כניסה


מחפשים דרכים לעצב מחדש את דלת הכניסה שלכם בלי לשלם מחיר כבד?

הגעתם למקום הנכון!


הזמינו טפט לדלת כניסה בעיצוב שמתאים לבית ולאופי שלכם ותוכלו לשדרג את הכניסה שלכם בקלי קלות.

טפט מדבקה לדלת כניסה מאפשר לכם לבצע שינוי גדול במחיר קטן!


טפט לדלת כניסה עושים רק ב - א.ב. דלתות


טפט לדלת כניסה


הדבר הראשון שרואים כאשר מגיעים אל הבית הוא קודם כל דלת הכניסה. אם אתם רוצים להעניק לבית שלכם מראה הרבה יותר מרשים והרבה יותר מיוחד, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא פשוט – לדאוג לדלת כניסה מרשימה ומיוחדת.

כאמור, דלת הכניסה היא הדבר הראשון והאחרון שהאורחים שלכם יראו, אז אתם רוצים שהיא תעשה רושם, אבל חשוב מכך, אתם רוצים שהיא תשמור על ביתכם חם (או קר) ועל בטיחות המשפחה שלכם ולכן אם יש לכם דלת פלדלת איכותית וטובה, אין שום צורך בלהחליף אותה.

כמובן, החלפה של דלת הכניסה היא עניין לא זול בכלל, ובמיוחד אם מדובר בדלת תקינה לחלוטין, אין שום עניין לעשות כך וחבל על ההוצאה הכספית הגדולה הכרוכה בכך. אז מה אתם יכולים לעשות במקום זאת? יש לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם – התקנה של טפט לדלת.

מה זה אומר?

במקום להחליף את הדלת כולה, אתם יכולים לשנות את המראה שלה. הרי הדלת עצמה היא תקינה וטובה, אז למה להשקיע סכומי כסף גדולים בהחלפה שלה ללא סיבה אמיתית לכך?  כל מה שאתם צריכים הוא לרכוש דרכנו טפט מיוחד אשר מאפשר לבצע חידוש דלת כניסה בקלות ובמהירות וכך תוכלו לקבל מראה מרשים ומיוחד של דלת הכניסה שלכם במהירות וביעילות.

איך לבחור את העיצוב המתאים ביותר עבורכם?

אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של עיצובים מתאימים כמו דלתות כניסה שחורות המתאימות לבתים מודרנים יוקרתיים, דלתות בצבעים כפריים או צבעים נועזים במיוחד, שילוב של קשתות ועיצובים על הטפט עצמו ועוד.

בכדי לבחור את העיצוב הטוב ביותר עבורכם, שימו לב לעיצוב הכללי של הבית שלכם וחפשו סגנון עיצוב ייחודי אשר יתאים לכם ויעניק לבית שלכם מראה ייחודי ומרשים המותאם לכלל העיצוב.


logo בניית אתרים