א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

ציפוי דלת רב בריח

עד לפני לא מעט שנים דלתות רב בריח היו מגיעות במגוון מצומצם מאד של דגמים, דוגמאות או עיצובים ולא הייתה ברירה אלא להתפשר או לבחור דוגמא מההיצע שהיה. כיום ניתן להשיג ציפוי דלת רב בריח וכך להחליף בקלות, במהירות ובזול את המראה של הדלת. הציפוי הוא בעצם מדבקה המתאימה להדבקה על דלתות רב בריח (או דלתות מסוג אחר) וישנם ציפויים כאלה במגוון עצום של דגמים, דוגמאות וצבעים. כיום הדלת יכולה להוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב של כל הכניסה ושל הבית.


ציפוי דלתות רב בריח כאמור הוא מדבקה שקל מאד להדביק או להסיר גם באופן עצמאי. לא חייבים לפנות אל איש מקצוע מהתחום על מנת לבצע את המשימה הזאת, אם כי זה כדאי ומומלץ. חברת א.ב. דלתות הינה חברה העוסקת בנושאים רבים הקשורים בדלתות מסוגים שונים, מנעולים, החלפה של מנגנוני נעילה ושיפוץ דלתות. השירות מוצע מתוך מקצועיות וניסיון רבים בתחום זה. מומלץ להיעזר באנשי המקצוע המיומנים של החברה על מנת לבצע ציפוי דלת רב בריח באופן מושלם וללא תקלות או פגמים בהדבקה.

איך לבחור ציפוי דלתות רב בריח?

כאשר מחליטים לרכוש ציפוי עבור הדלת כדאי מאד להתייעץ עם איש מקצוע הבקיא בתחום ויוכל לכוון אל הציפוי שיהיה המתאים ביותר לכל דלת. איש מקצוע זה גם ייתן הנחיות בנוגע להדבקה וההתקנה וטיפים חשובים שלבטח הוא בעצמו למד מניסיון בשטח. הדבקת ציפוי דלת רב בריח אינה משימה מסובכת וניתן לבצע אותה בקלות במידה ומקפידים על ביצוע הפעולות הדרושות על פי הסדר ושומרים על הציפוי ועל תחזוקה שלו כפי שמתבקש מההנחיות.

להזמנות חייגו 0545560888 אוראל


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.logo בניית אתרים