א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

קיצור ממ"ד


מרצפים עושים פרקט?
יש כמה בעיות אחת מהם דלת הממ"ד.?דלת הכניסה..צריך לקצר.?צריך מקצוענים.?
אז מה עושים? בא.ב דלתות יש מקצוענים

אז איך מתבצעת העבודה?
יוצרים קשר בעלי הבית קבלן לפני ריצוף\פרקט. בגדול חשיבות אין  אם אנחנו באים לבצע את העבודה בזמן השיפוץ לפני אחרי. יחד עם זאת אנחנו ב א.ב דלתות נשמח עם הקבלן.הרצף .או מתקין הפרקט נעדיף שהדלת תהיה חתוכה לפני הריצוף ולא תוך כדי או אחרי.
אנו נקבע ונגיע לפרק את הדלת מהצרים שהדלת מותקנת נשקיב אותה על חמורים.במידה ויש חלודה נסיר את החלודה.נקצר את הממ"ד.נרקיב סף תחתון אלומניום.לאחר מכן בשלב הסופי נרכיב את הדלת ונכוון אותה.כאן יש שיקול דעת הדלת תהיה התומה בפני הדף.ולא מפני גזים הדלת היה בה שימוש לכל דבר אחר.
אנו ב א.ב דלתות שומרים על איכות.נקיון המוצר וסיביבת העבדה נקייה כאילו ולא היינו.

למה כידי בעל מקצוע ?
מכיוון שאנו חותכים את הדלת עם מסור מיוחד . אין שריפה של הטפט ואין שאריות של ברזל משונן מהחיתוך. אצלנו החיתוך מתבצע באמצעות מסור מיוחד מדוייק אשר חותך את הדלת בצורה ישרה.נקיה יחסית לחיתוך אחר
בנוסף בסוף החיתוך נוסיף לכם סף אלומיניום תחתון.

חשוב לדעת?
דלת הממ"ד לא תהיה התומאה בפני גזים וחומרים כימים, ושלא יספרו לכם סיפורים.. הדלת כן תהיה מוגנת בפני הדף.
יש לכם חלודה בדלת ממ"ד? כל יום מטאטאים חתיכות חלודה מתחת לדלת? 
כתוצאה משטיפות  מים מרובות על דלת הממ"ד לעיתים נוצרת חלודה מתחת לדלת. במקרה כזה נבצע את אותו טיפול שאנו מבצעים בחיתוך דלת במקרה של ריצוף רק שנוסיף על זה את אלמנט ניקוי החלודה מהשורש וסגירת עם סף אלומיניום חובה.

קיצור דלת ממד ותהליך חיתוך דלת ממ"ד חייב להיעשות בידי מקצוענים מכיוון שבעבודה כזאת אין דרך חזרה.  לעיתים אם הזמנתם בעל מקצוע לא מקצועי ועשה שגיאה תיכנסו להוצאות גדולות כיוון שלא כל דלת ממד ניתן להחליף בחדשה, יש ארבה דגמים בממ"ד שלא נתן ליצר שאל את חברת הדלתות המובילות.ואז זה כרוך באלפי שקלים

הכי נכון בעבודה כזאת  מקצועית ורגישה לבקש מהרצף, מהקבלן, מאיש הפרקטים, מכל גורם אנושי אחר להתרחק, ולהזמין איש מקצוע.אז אצלנו ב.א.ב דלתות תמצאו אמינות .ומקצועניות. המחיר לקיצור ממ"ד 399 ש"ח:
 אז להזמנות חייגו054-5560888 אוראל


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.טואול - אתרים באינטרנט