א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

שיפוץ דלת פלדלת

הדלת היא אחד האביזרים החשובים ביותר בבית, אם לא החשוב ביותר. דלת כניסה היא זו שבזכותה ביתו של אדם הוא מבצרו והיא שומרת שמי שלא אמור להיכנס אל תוך הבית - אכן לא ייכנס אליו. מסיבה זו חשוב מאד לתחזק את הדלת ולשמור על תקינות מנגנוני הפתיחה והנעילה. כאשר יש צורך לבצע תיקון דלת חשוב מאד לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה בתחום זה, כמו למשל חברת א.ב. דלתות - שדרכה גם ניתן לבצע שיפוץ דלת פלדלת במידת הצורך וכך לשמור על הדלת ולהאריך את חיי המנגנונים.


דלת פלדלת נחשבת כיום לדלת המתקדמת ביותר ובעלת מנגנוני הסגירה, הפתיחה והבטיחות הטובים ביותר. מדובר בדלתות איכותיות שאורך החיים שלהן ארוך מאד ורק לעיתים נדירות יש צורך לבצע שיפוץ דלת פלדלת. שיפוץ זה כולל ניקוי והרחקת לכלוך או מזהמים מרכיבי המנגנונים הפנימיים ובמידת הצורך החלפה של רכיב זה או אחר. זו הסיבה שאין לבצע שיפוץ זה באופן עצמאי אלא אך ורק על ידי מי שמוסמך לכך ויש לו ניסיון והכרות עם סוגי הדלתות השונים.

שיפוץ דלת פלדלת

שיפוץ דלתות פלדלת

מתי מתבצע תיקון דלת?

תיקון של דלת יכול להיות קשור בתיקון אחד הרכיבים של מנגנון הנעילה והפתיחה או תיקון של הדלת עצמה. גם כאשר דרוש להזמין שירות של תיקון דלת לא מומלץ לנסות לעשות זאת לבד כדי שלא לפגוע ברכיבים הפנימיים והעדינים, אלה שאמונים על נעילת הדלת והבית באופן מלא ובטוח. חשוב מאד להקפיד לבצע את כל הוראות הבטיחות והתחזוקה כפי שמתקבלות על ידי איש מקצוע שיודע איך הכי נכון לשמור על הדלת כדי להימנע מצורך של שיפוץ דלת פלדלת.

להזמנות חייגו 0545560888 אוראל


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.logo בניית אתרים