א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

החלפת צילינדר


מעוניינים בשירות החלפת צילינדר מנעול? 


א.ב דלתות מנעולים מבצעים החלפת צילינדר מכל הסוגים ולכל הדלתות בשוק בצורה מקצועית ואמינה. אנו פועלים עם כל חברות הביטוח כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי מי שאתם מכניסים לביתכם.


כאשר אנו רוצים להחליף צילינדר אנו יכולים לבצע זאת בעצמנו אך אם לא נצליח הנזק שנעשה יהיה כה גדול כך שנשלם יותר מאשר לקרוא למנעולן מוסמך מלכתחילה.


לכן דבר ראשון, נחפש מנעולן במחיר טוב. נוודא איזה מן צילינדר הוא נותן לנו, זהו דבר חשוב ביותר מכיוון שאנחנו לא רוצים לבצע החלפת צילינדר שוב בעוד שבועיים. אם נחסוך כמה שקלים על החלפת צילינדר אנו יכולים למצוא את עצמנו משלמים פי שניים או שלושה.


באילו מקרים נידרש לבצע החלפת צילינדר?


במקרה של מעבר דירה- חשוב מאוד להחליף צילינדר בדירה חדשה מכיוון שהסיכוי שהמפתח של המנעול הקיים שוכפל בעבר ומסתובב אצל אנשים אחרים כדוגמא- הקבלן ש הדירה החדשה, או בעל הבית במקרה של דירה שכורה, או הדייר הקודם.. לכן כדאי מאוד לא לקחת סיכונים כאלה ולבצע החלפת צילינדר כדי לא לקחת סיכונים שיסכנו את רכושנו הפרטי ואת ביטחוננו האישי.

במקרה של גניבת/ איבוד המפתח: במידה וגנבו לכם את המפתח תידרשו לשירות החלפת צילינדר במהירות על מנת שהפורץ לא יגיע לביתכם ויכנס עם המפתח, במקרה כזה הוא אינו משאיר סימני פריצה ואז לא תוכלו להוכיח שנגנבו לכם דברים- הביטוח לא יאמין. אל תיקחו סיכון בדברים האלה כי קרו מקרים.

במקרה של צילינדר תקול: במקרה כזה רציתם לנעול/לפתוח את הדלת אך הצילינדר לא מסתובב- או שהוא חלוד או שלא משומן, או שאחד הפינים בצילינדר תקול. במקרה כזה אין ברירה ומבצעים החלפת צילינדר.

במקרה של פריצה לביתכם: זהו הסיוט של כל דייר- בהגיעו הביתה למצוא את הדלת פרוצה וכל הבית הפוך.. או הדלת נעולה והמפתח לא פותח וכנראה שסגרו את סוגר הביטחון מבפנים- המחשבות רצות – "אבל איך זה ייתכן" "אולי הפורץ עדין בפנים?!?" במקרה כזה קראו מיד למשטרה ולמנעולן מוסמך שיגיע במהירות. לאחר הפריצה יבצע כמובן החלפת צילינדר.


להזמנות חייגו 0545560888 אוראל


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.logo בניית אתרים