א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

טפט לדלת פלדלת

דלתות סגורות מסמלות גבול, קו אדום, מכילות מאחוריהן עולם ומלואו, סיפור מסתורין שלם. זו קביעת פרטיות, חיץ בין חלל משותף למרחב אישי המאפשר בחירה בין בידוד לשיתוף. זה סמל למעבר בין ילדות לבגרות, כשניתן לסגור אותה מאחוריך ולהתחיל לברוא עולם אישי, מובחן מעולם ההורים והאחים, שקוע במוסיקה משלך. דלתות פתוחות מסמלות הזמנה, אפשרות לדו שיח, לדיון, לשתיית קפה בנחת.

החשיבות הגדולה של הדלתות מתאפיינת גם בעיצוב. אם אתם רוצים לשדרג את הדלתות בבית שלכם ולהפוך אותן להרבה יותר מרשימות ומיוחדות, טפט לדלת פלדלת הוא התשובה.

דלתות פנים וחוץ

הן מבדילות בין פנים וחוץ, שטח ציבורי לשטח פרטי, בין שיטוט חופשי לדפיקה וקבלת רשות. בשנים עברו לא ניתנה כמעט תשומת לב לסוגייה העיצובית שהן מציבות, קבלנים נהגו לצייד את כל הדירות בסנדרט אחיד של דלתות כניסה בהתאם לחברה שזכתה בחוזה העבודה, בדגש על בטיחות ודגמים פנימיים אחידים, לבידוד והפרדה בין חדרים כשבאופן טבעי חדרי האמבטיה והשירותים זוכים לחלון קטן. בתחילה הן נצבעו כולן לבן ובהמשך הסנדרט השתנה לגוון חום. שום קשר לנעשה בתוך הדירה, לבחירת הצבעים והריהוט. כיום, החברות השונות מתהדרות בקטלוגים ובהם דגמי חוץ ופנים מעוצבים לכל צורך וטעם אך החלפה של דלת שלמה היא לא זולה כלל. לכן, יצרנו עבורכם את הפתרון הטוב ביותר של טפט לדלת פלדלת אשר מאפשר לכם לשדרג את דלת כניסה רב בריח או הפנים ולהעניק לה מראה הרבה יותר מעוצב והרבה יותר מרשים.

בחירת חומרים

חשוב לזכור את המיקום והתפקיד העיקרי שלהן כשבאים לבחור אותן. לעיצוב פנים חשוב לזכור המגע התדיר עם מים של המשקופים והמשטח עצמו לדוגמא, שעלול לגרום להם להתנפח ולהשחק במהירות, מה שידרוש החלפה חוזרת במהירות. גם אקוסטיקה טובה לבידוד רעשים היא סוגיה שאין לשכוח. כמו שעיצוב חוץ חייב לקחת בחשבון עמידות בפני פגעי מזג אוויר ועמידות גבוהה ולכן אנו מציעים לכם טפט לדלת פלדלת מחומרי גלם איכותיים במיוחד אשר יחזיקו במשך זמן רב. הפן הדקורטיבי הוא שיקול חשוב נוסף – האם לבחור בדגם בולט ומושך תשומת לב או בקווים נקיים יותר שישתלבו במראה הכללי? האם ללכת על מגנט לדלת בצבעים התואמים את הרהיטים או לחפש כיוון נייטרלי יותר, לשילוב כצבעי רקע, כתפאורה תומכת, באתר תוכלו למצוא שלל אפשרויות ולבחור בקלות.

 

 

 

 

 


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.טואול - בניית אתרים