א.ב. דלתות

דלתות מעוצבות 

 עיצוב וציפוי דלתות 

 שירותי מנעולן 

מגנט לדלת כניסה

דלת הכניסה הקדמית שלכם צריכה ליצור רושם ראשוני בלתי נשכח מבחינת עיצוב הכניסה אל הבית, וכן היא צריכה להיות עמידה ואיכותית כדי לעמוד מול אתגרי הבטיחות בהם היא מחוייבת להחזיק ולשמור על הבית ועל התכולה שבו בצורה הטובה ביותר.

דלת הכניסה אל הבית שלכם לא רק יוצרת מראה עיצובי מרשים וייחודי של הבית כולו, אלא שהיא גם יכולה להעלות את הערך של הבית ולעצור פולשים בלתי רצויים. מבחינת בטיחות, אסור לכם להתפשר על דלתות שאינן מספיק איכותיות ואנו ממליצים לבחור דלת פלדלת רב בריח אשר תשדרג בצורה משמעותית את הבטיחות בבית.

יחד עם זאת, אם כבר יש לכם דלת איכותית בבית, אבל היא לא מרשימה מספיק ואתם מחפשים דלת כניסה מעוצבת ומיוחדת אשר תעניק לבית שלכם מראה הרבה יותר מיוחד, אתם לא צריכים להחליף את כל הדלת לשם כך ולעמוד בעלויות גבוהות מאוד. יש פתרון הרבה יותר טוב והרבה יותר נכון עבורכם - מגנט לדלת כניסה.

שדרוג דלת הכניסה בקלות ובנוחות

מגנט לדלת כניסה הינו מגנט איכותי ועמיד אותו ניתן להצמיד אל דלת הכניסה וברגע לשדרג לחלוטין את המראה שלה. אם יש לכם את אחת מהדלתות הישנות בצבע חום דהוי או אפילו כזו שהציפוי שלה כבר מקולף, כל מה שצריך לעשות זה להשתמש בציפוי המגנט וכך לשדרג את מראה הכניסה אל הבית שלכם בקלות ובמהירות.

כמובן, בעת ההתקנה מבצעים את החורים הנדרשים עבור העינית ועבור מנעול הדלת וכך אתם מקבלים דלת במראה חדש לחלוטין בתוך זמן קצר מאוד והכי חשוב – במחיר משתלם מאוד.

הפתרון הטוב ביותר לדירות שכורות

במצב הנדל"ן בו שרויה כיום מדינת ישראל עלות הדירות מונעת מרבים אפשרות להתגורר בדירה משלהם ולא מעט אנשים מתגוררים היום בדירות שכורות. אם גם אתם שוכרים דירה עם דלת כניסה ישנה ומכוערת, מגנט לדלת הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם והוא יאפשר לכם לשדרג את מראה הדלת בהשקעה קטנה וגם באמצעות מוצר שתוכלו להוריד ולקחת אתכם לדירה הבאה במקרה של מעבר.


צור קשר

לפרטים נוספים חייגו
054-5560888
או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.טואול - בניית אתרים